Separator SAD-15 model podstawowy

 

 

Wydajność:
mamy wstępnym oczyszczeniu - nie 16 t / godz
w dokładnym oczyszczeniu - do 15 t / godz
w kalibrowaniu (sortowaniu) - do 5 t / godz


 


Zużycie Energii:
7,8 kW

Gabaryty:
Długość - 2300 mm.
Szerokość - 930 mm.
Wysokość - 2450 mm.

Masa
538 kg.

 

================================================== ===

Separator SAD-15 z CYKLONEM.

 

Wydajność:


mamy wstępnym oczyszczeniu - do 16 t / godz
w dokładnym oczyszczeniu - do 15 t / godz
w kalibrowaniu (sortowaniu) - do 5 t / godz

Zużywana energia:
9,8 kW

Gabaryty:
Długość - 3855 mm.
Szerokość - 1250 mm.
Wysokość - 2800 mm.


Masa
824 kg.

 

Właściwości separatora zrobić czyszczenia ziarna SAD-10 oraz SAD-15 z cyklonem

Separator SAD-15 jest szeroko stosowany, zarówno na dużych elewatorach i gospodarstwach Rolniczych, zajmujących SIĘ Uprawa ziarna towarowego. Unikatowość Tego Wyposażenia polega na dokładnym kalibrowaniu ziarna wedlug ciężaru właściwego, CO daje możliwość wydzielenia z podwyższoną zawartością ziarna glutenu, Wysoka zawartością Białka oraz zwiększa jednorodność nasion Przy separacji ± 3%. Jakościowe Wskaźniki separacji SA Wyższe, niz na znanych dotychczas separatorach i maszynach zrobić kalibrowania. Separator JEST Bardzo łatwy w obsłudze, niezawodny, często mogący zastąpić szereg Maszyn w istniejącej Linii, łatwy robić zamontowania wagowo działające linie oo oczyszczenia í kalibrowania. Separator działa na ziarnie o różnym stopniu zanieczyszczenia i wilgotności, Nie obniżając Jakości separacji i wydajności. Ma Energii NISKIE zużycieCZYSZCZENIE I kalibracja

Separator SAD-10 prowadzi oczyszczenie i kalibrowanie Wszystkich znanych rodzajów nasion, A mianowicie: Pszenica, Jęczmień, Owies, Proso, Słonecznik, kukurydza, Groch, Gorczyca, Ryż, Soja, Sorgo, Wyka, Lubin, Kminek, Rzepak, Gryka, nasion traw , nasion WARZYW, nasion bobów i tak Dalej.

Separator nadaje SIĘ rowniez zrobić czyszczenia i kalibrowania Wszystkich znanych Materiałów sypkich o średnicy do 15 mm, przeprowadzono Proby na takich materiałach JAK: Tłuczeń, Okruszyna Granitowa, Otoczak, Okruszyna Marmurowa, materiał ścierny, Zeolit i tak Dalej.

 

Dostawę ziarna

Dostawę ziarna trzeba organizować samodzielnie na wysokość separatora sad-10. Odseparowane ziarno odprowadza SIĘ W pojemności poniżej poziomu Podłogi, na ktorej JEST zainstalowana maszyna. NA życzenie zleceniodawcy, separator kompletuje SIĘ z kołami.


Sposoby instalowania i Eksploatacji separatora

Separator instaluje SIĘ W kompleksach zrobić czyszczenia ziarna Lub możemy Wszelkich innych przystosowanych pomieszczeniach z mozliwością przeprowadzenia załadunku i rozładunku separatora.

 

Cyklon

Cyklon, aby Wyposażenie dla chwytania kurzu, Lekkich domieszek i Bardzo drobnych cząstek, Które napływają Razem z materiałem wyjściowym na separację. Proponowane cyklony zostały opracowane tylko dla separatorów SAD I SA Ich integralną częścią; One SA wbudowane bezpośrednio wag maszynę. Stosowane SA na przedsiębiorstwach z surowymi wymaganiami ekologicznymi i sanitarnymi zrobić Produkcji.